#14. Vraag Je Niet Af Wat Je Wilt Doen Of Hebben, Maar Wie Je Wilt Zijn.

1:00:37
 
Delen
 

Manage episode 213969607 series 2306271
Van IN THE POCKET PODCAST with Lou Niestadt, Lou Niestadt | TRANSFORMATIONAL Writer, and Visual Philosopher, ontdekt door Player FM en onze gemeenschap - copyright toebehorend aan de uitgever, niet aan Player FM. Audio wordt direct van hun servers gestreamd. Klik de abonneren-knop aan om updates op Player FM te volgen of plak de feed URL op andere podcast apps.
In deze podcast vind je onder andere: > Waarom ik stikgelukkig word van Bruce Springsteen > Hoe ik me toch weer te veel heb laten leiden (lijden...) door wat ik wil hebben en wat ik wil doen, in plaats van door wie ik wil zijn. En waarom je je béter af kunt vragen wie je wilt zijn, dan wat je wilt doen of hebben. > Hoe je ervoor kunt zorgen dat je kiest voor wie je wilt zijn. (en hoe je erachter kunt komen wie je wilt zijn als je daar geen helder beeld van hebt) > Hoe wij de volgorde van succes verkeerd om en op zijn kop hebben gezet en dat als je begint bij 'hebben', je gaat 'doen' wat je denkt dat je moet doen, en je uiteindelijk 'bent' wie je denkt te moeten zijn, maar niet bent. (en wel ongelukkig) > Waarom het Be - Do- Have is, en niet (wanne) Have- Do- Be. > Waarom voor mij een Artistiek Leven vol kunst, cultuur, literatuur, filosofie, wetenschap en muziek veel belangrijker is dan succes op zichzelf. En hoe de Law of Attraction mij helpt om te durven blijven kiezen voor een creatief leven en me daarmee juist succes bréngt. > Waarom geld en succes, net als geluk, een bijproduct is. > Dat je niet op zoek hoeft te gaan naar je Passie in je leven, maar dat je Passie meeneemt naar alles wat je doet. > Hoe je levenskunst terugvindt in álles wat je doet. Van je bed op maken tot je business als je je creativiteit ermee naar toe neemt! > Hoe je je Succes Twin kunt vinden en waarom het niet iemand hoeft te zijn in het zelfde werkveld. Wie mijn Succes Twin is, en waarom zij niéts te maken heeft met business. > Waarom het zo belangrijk is om je te omringen met mensen die je inspireren zoals voor mij mijn kunstenaars/schrijvers vriendinnen Roos Schlikker (http://roosschlikker.nl/) en Roanne van Voorst (https://roannevanvoorst.com) > Dat je niet een Business bént, maar een Business hébt, en waarom dat een essentieel verschil is. En dat je Business een éigen Spirit heeft. > Het belang van Zelluf Doen en waarom het zo gek nog niet is als je zélf nog alle petten op hebt in je business. En waarom ik zo trots ben dat dit me Zelluf is gelukt! (https://louniestadt.com/product/levenslang-leven-op-je-blote-voeten-2/) Dat een meer. Ik hoop dat je komt luisteren! Free Your Wild, Liefs, Lou Als je mee wilt reizen op mijn onregelmatige avonturen, schrijf je dan even in op mijn Joyride to Freedom mailinglist: http://eepurl.com/dFJ3yD Verder genoemd in deze podcast: The Lab Of Attraction: https://itunes.apple.com/nl/podcast/the-lab-of-attraction-met-soof-en-lou/id1407169426?mt=2 De Wild & Free Society: https://louniestadt.com/wild-and-free-society/ Sophie Ditmar: https://sovschoice.com Maira Kalman: http://www.mairakalman.com Bruce Springsteen & Melissa Etheridge Thunder road. https://youtu.be/5cXzFhZVMnQ Levenslang Leven op je Blote Voeten: https://louniestadt.com/product/levenslang-leven-op-je-blote-voeten-2/ Boeken: The Selby is in Your Place: https://www.bol.com/nl/p/the-selby-is-in-your-place/9200000088743852/ Gypset Living: https://www.bol.com/nl/p/gypset-living/9200000030105934/ Gypset Travel: https://www.bol.com/nl/p/gypset-travel/9200000004969971/ Gypset Style: (niet meer te verkrijgen via bol..) Marcel Proust: Swanns kant op: https://www.bol.com/nl/p/swanns-kant-op/9200000036183487/

60 afleveringen