#BG12 (Boeken)Gast: Stefan Vermeulen Schrijver Hema & Heineken boek & FTM Journalist: (Special)

1:00:11
 
Delen
 

Manage episode 291290803 series 2891826
Van Boeken Gasten, ontdekt door Player FM en onze gemeenschap - copyright toebehorend aan de uitgever, niet aan Player FM. Audio wordt direct van hun servers gestreamd. Klik de abonneren-knop aan om updates op Player FM te volgen of plak de feed URL op andere podcast apps.

Aflevering 12 (Boeken)Gast Special. Egbert en Dennis hebben de smaak te pakken en praten voor de tweede maal met een schrijver: Stefan Vermeulen, financieel onderzoeksjournalist voor het platform ‘Follow the Money' en schrijver van de boeken ‘Hema’, ‘De slag om HEMA’ en ‘Heineken na Freddy’. De BoekenGasten bespreken met Stefan waarom hij boeken is gaan schrijven, hoe hij tot de onderwerpen is gekomen en welke werkwijze hij hanteert. Verder snapt Egbert de lol van private equity niet, zou Stefan zeker weten zijn eigen boeken kopen, heeft Dennis nog een klein appeltje te schillen met Stefan en zit de aflevering vol met boekentips (zie shownotes). Ohja, en je weet aan het einde wat de ‘Appeltaart Truc’ is!

Meer info over Stefan: https://stefanvermeulen.nl / https://www.ftm.nl/auteur/Stefan-Vermeulen

Twitter – @stefanverm

LinkedIn – Stefan Vermeulen

Bekijk de ZOOM-opname van deze podacast op YouTube: https://youtu.be/TB6dG9cRzrk

Deze podcast was powerd by https://wemessage.nl

Volg BOEKENGASTEN nu ook op

Egbert: https://www.hebban.nl/!/egbertegd

Dennis: https://www.hebban.nl/!/Dennisvanhaeren

Shownotes:

- 📚 Stefan Vermeulen: https://www.hebban.nl/auteur/stefan-vermeulen#filter=language:nl

- 🌐 Follow The Money: https://www.ftm.nl

- 📚 ‘De Zaak Kooistra, Henk Willem Smits & Joost van Kleef’: https://www.hebban.nl/boek/de-zaak-kooistra-joost-van-kleef-2

- 📚 ‘Job Cohen - Burgemeester van Nederland, Marcel Wiegman & Hugo Logtenberg’: https://www.bruna.nl/boeken/job-cohen-9789046808481

- 📚 Eric Smit: https://www.hebban.nl/auteur/eric-smit#filter=language:nl

- 🌐 ‘Koop de HEMA’: https://koopdehema.nl

- 📚 ‘Shell - Achter de schermen, Marcel Metze’: https://www.bruna.nl/boeken/shell-9789050188319?gclid=Cj0KCQjwvr6EBhDOARIsAPpqUPFlBWtoh4boEoJKVu-fKYA-sbssy2Osy23Laulkv15T3Pmv11lSPCAaAoH1EALw_wcB

- 📚 ‘Camiel, Sonny Motké’: https://www.hebban.nl/boek/camiel-sonny-motke

- 📚 van Jan Brokken: https://www.hebban.nl/auteur/jan-brokken#filter=language:nl

- 📚 van Pieter Waterdrinker: https://www.hebban.nl/auteur/pieter-waterdrinker#filter=language:nl

Volg ons ook op:

Instagram Egbert: www.instagram.com/egbertegd

Twitter Dennis https://twitter.com/Dennisvanhaeren

LinkedIn Dennis https://www.linkedin.com/in/dennis-v-05671122/

LinkedIn Egbert https://www.linkedin.com/in/egbertscheffer/

Website Egbert https://www.egbertegd.nl / https://www.locatiepunt.nl

13 afleveringen