| Julian en Bult

36:31
 
Delen
 

Manage episode 257739724 series 2523014
Van Team Boek Toe, ontdekt door Player FM en onze gemeenschap - copyright toebehorend aan de uitgever, niet aan Player FM. Audio wordt direct van hun servers gestreamd. Klik de abonneren-knop aan om updates op Player FM te volgen of plak de feed URL op andere podcast apps.

Onze tips:

  • Noord - Sien Volders
  • Slaap - Haruki Murakami
  • Matilda - Roald Dahl
  • Wij - Elvis Peeters
  • Siegfried - Harry Mullisch
  • Galveston - Nic Pizzolato

Tips van volgers:

  • Tirza - Arnon Grunberg (Katrien Huyge)
  • Drift - Bregje Hofstede (Gert-Jan Abrams)
  • Vader, Liefde, Zoon, Nacht, Schrijver, Vrouw - Karl Ove Knausgard: zesdelige autobiografische roman (Jesse Vanhoeck)
  • Rituelen - Cees Noteboom (Tim Maerschand)
  • Broere en Wespennest - Bart Moeyaert (tante.cee)
  • Americanah - Chimamanda Ngozi Adichie (Buchbar)
  • Lampje - Annet Schaap (Buchbar)
  • Sprakeloos - Tom Lanoye (valeriedebrabanter)
  • Nutshell - Ian McEwan (valeriedebrabanter)
  • Lila - Marilynn Robinson (leesliteratuur)
  • Woesten - Kris Van Steenberge (voor liefhebbers van Margot Vanderstraeten en Stefan Brijs) (joni.broos)
  • 1984 - George Orwell (lisaverhelst)

16 afleveringen