Marktplatz – gjuha gjermane në ekonomi | Mësoj gjermanisht | Deutsche Welle

Delen
 

Manage series 1110808
Van DW.COM | Deutsche Welle, ontdekt door Player FM en onze gemeenschap - copyright toebehorend aan de uitgever, niet aan Player FM. Audio wordt direct van hun servers gestreamd. Klik de abonneren-knop aan om updates op Player FM te volgen of plak de feed URL op andere podcast apps.
Gjermanishtja e biznesit për të përparuarit: Marktplatz është një kurs i gjermanishtes që ju ambjenton me fjalorin e jetës së përditshme në punë dhe me tema të tjera ekonomike.

52 afleveringen