#50 Новости 01.03.2021

7:11
 
Delen
 

Manage episode 286198954 series 2589225
Van Кирилл Розов, ontdekt door Player FM en onze gemeenschap - copyright toebehorend aan de uitgever, niet aan Player FM. Audio wordt direct van hun servers gestreamd. Klik de abonneren-knop aan om updates op Player FM te volgen of plak de feed URL op andere podcast apps.
💰 Поддержать проект http://bit.ly/3sratqQ ========================= Условия розыгрыша билета на Mobius: 1. Подписаться на YouTube канал "Android Broadcast" 2. Подписаться на Telegram канал "Android Broadcast" https://ttttt.me/android_broadcast 3. Подписаться на Telegram канал "Kotlin Broadcast" https://ttttt.me/kotlin_broadcast 4. Оставить комментарий под этим роликом с указанием своего никнейма в Telegram (не номер телефона!!!) 5. Ждать розыгрыша, который пройдет в марте 🔗 Announcing Jetpack Compose Beta! https://android-developers.googleblog.com/2021/02/announcing-jetpack-compose-beta.html 🔗 Обзор Compose Beta https://youtu.be/Ef1xKWjA9E8 🔗 Пошаговое изучение Compose https://developer.android.com/courses/pathways/compose 🔗 Документация по Compose https://goo.gle/compose-docs 🔗 Примеры использования Jetpack Compose https://github.com/android/compose-samples 🔗 Jetpack Compose for Desktop: Milestone 3 Released https://blog.jetbrains.com/kotlin/2021/02/jetpack-compose-for-desktop-milestone-3-released/ 🔗 Изменения в Dagger 2.33 https://github.com/google/dagger/releases/tag/dagger-2.33 🔗 Low-Power Sleep Tracking on Android https://android-developers.googleblog.com/2021/02/low-power-sleep-tracking-on-android.html 🔗 MAD Skills Motion Layout: wrap-up https://android-developers.googleblog.com/2021/02/mad-skills-motion-layout-wrap-up.html 🔗 MAD Skills Motion Layout Playlist https://youtube.com/playlist?list=PLWz5rJ2EKKc_PEOEHNBEyy6tPX1EgtUw2

109 afleveringen